Doğa Sürücü Kursları

Her Sürücü Adayı Bizim (Sizin) ve Ailemizin(Ailenizin) Yarınını Belirler.

Hakkımızda

Özel Doğa Beykoz Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu diğer özel kurslar gibi M.E.B.' na bağlı olarak sürücü eğitimi veren özel eğitim kurumudur. Kurumumuz 2008 yılında faaliyete başlamış olup alanında uzman kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir

Kurumumuz A1,A2,A(motosiklet),B(otomobil),B(otomatik),D(OTOBÜS) sınıfı ehliyet eğitimlerini sunmaktadır

Özel Doğa Beykoz Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu kursiyelerin trafik davranışı hem yasal hem de ahlaki görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi ve bu bilinçte olan profesyonel sürücüler yetiştirme amacıyla hizmet etmekte ve bu amaç doğrultusunda hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kurs ortamından uzak, güler yüzlü nezih ve samimi bir kurs ortamı sunmaktadır.

Vizyonumuz

Toplumun, bize düşen yaşam kalitesini yükseltmek ve gelişimine katkı sağlayarak eğitim ve öğretimimizi, hizmetlerimizi sürücü eğitim ve teklonojinin ulaştığı en son noktada bütünlük, dürüstlük içerisinde uygun ekonomik koşullarda siz değerli sürüc adaylarımıza sunmaktır.

Misyonumuz

Kursumuzda eğitim alan adaylara bakış açımızın Eğitim ve Öğretim odaklı olması, insanın ve eğitimin önemini benimsemiş ve bunu kursiyerlerine aşılmayı gaye edinmiş, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak eğitim ve başarıyı en üst seviyeye çıkarmaktır.

Kalite Politikamız

"Her Sürücü Adayı Bizim (Sizin) ve Ailemizin(Ailenizin) Yarınını Belirler" Sloganıyla yaptığımız işin bilincinde, gerçek eğitim, kaliteli hizmet ve ileri sürüş teknikleri eğitimi vererek bilinçli sürücüler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz!...